Catering

Od 26 lat działamy we Wrocławiu i jego okolicach (Świdnica, Oława, Legnica, Jelenia Góra, Oleśnica, Trzebnica, Strzegom, Wałbrzych oraz inne miejscowości w obrębie 100 km). Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi cateringowe dla osób prywatnych, firm oraz instytucji Państwowych takich jak Uniwersytety czy Ambasady. Gwarantujemy najwyższą jakość przygotowywanych i serwowanych przez nas dań, profesjonalną i wykwalifikowaną obsługę, ceny adekwatne do organizowanych eventów, jak również pełne zaangażowanie w pracę z Klientem, aby jak najlepiej zrozumieć Jego potrzeby.

Catering eventowy to nasza pasja

Nasi pracownicy to sztab wykwalifikowanych kucharzy, profesjonalnych kelnerów i niezawodnych kelnerek. Zawsze z pasją podchodzimy do naszej pracy, a każdą obsługę cateringową przygotowujemy z zapałem, aby była doskonała w każdym aspekcie. Przez lata nasz zespół zdobył doświadczenie organizując jubileusze i Inauguracje Roków Akademickich. Dodatkowo świadczyliśmy usługi podczas wielu imprez plenerowych i okolicznościowych takich jak Andrzejki czy Sylwester. Zajmowaliśmy się również obsługą uroczystości rodzinnych – wesel, chrzcin czy urodzin.

Catering biznesowy nawet dla 1000 osób

Dla naszych Klientów organizujemy przerwy kawowe i lunche podczas szkoleń biznesowych czy konferencji, bankiety, przyjęcia firmowe i w domach prywatnych. Posiadamy zróżnicowane menu dopasowane do gustów najbardziej wymagających smakoszy.

Jesteśmy jedną z niewielu firm we Wrocławiu i okolicach, która dysponuje sprzętem, który umożliwia zorganizowanie cateringu dla 50, 100, 200, 300, 400, a nawet 1000 osób. Menu zawsze tworzymy w odpowiedzi na indywidualne potrzeby naszych Klientów, bądź dopasowujemy do charakteru samego wydarzenia. Bardzo ważne dla nas jest, aby zarówno dania jak i oprawa przygotowywanego przez nas eventu były zgodne z tym, czego oczekuje od nas Klient i idealnie komponowało się z miejscem danego wydarzenia.

Profesjonalny catering w każdym detalu

Zdajemy sobie sprawę, że na przygotowanie idealnego przyjęcia ma wpływ każdy szczegół. Dbamy o to, aby wystrój, jedzenie i obsługa były zawsze na  najwyższym poziomie. Jeżeli szukasz profesjonalnego cateringu oraz zespołu z dużym doświadczeniem – skontaktuj się z nami. Gwarantujemy, że organizowane przez Ciebie wydarzenie będzie niezapomniane, a goście będą przez lata wspominać je z uśmiechem na ustach.

Zarówno dania jak i oprawa przygotowywanego przez nas eventu są zgodne z tym, czego oczekuje od nas Klient.

Naszą dewizą jest uczciwość i rzetelność.

Imprezy

Serwetka - Catering Restauracja Plastyczna

Przyjęcia Okolicznościowe

Obsługujemy imprezy okolicznościowe typu Andrzejki czy Sylwester, jak również uroczystości w gronie najbliższych Wesela, Imieniny czy Urodziny.

WIĘCEJ

Catering Biznesowy

Zapewniamy profesjonalne podejście i elastyczność przy konferencjach, spotkaniach biznesowych, przyjęciach tematycznych, bankietach oraz przerwach kawowych.

WIĘCEJ
Kawa w filiżance - Catering Restauracja Plastyczna
Kawa w filiżance - Catering Restauracja Plastyczna

Catering Biznesowy

Zapewniamy profesjonalne podejście i elastyczność przy konferencjach, spotkaniach biznesowych, przyjęciach tematycznych, bankietach oraz przerwach kawowych.

WIĘCEJ
Owoce i ser - Catering Restauracja Plastyczna

Imprezy Wyjazdowe

Oferujemy rozbudowane menu i profesjonalne usługi dopasowane do potrzeb Klientów niezależnie od wybranego przez Nich miejsca czy lokalu.

WIĘCEJ