Catering Biznesowy 2018-12-06T07:01:09+00:00

Catering Biznesowy

Prowadzimy pełną obsługę cateringową dla Firm, Korporacji oraz Instytucji Państwowych na terenie Wrocławia oraz miejscowości do 100 km od niego (Świdnica, Oława, Legnica, Wałbrzych, Opole, itp.). Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji cateringu biznesowego podczas bankietów, konferencji czy przerw kawowych. Ponad dwudziestoletnia praca w branży pomaga nam przygotowywać wydarzenia, które na długo zapadają w pamięci uczestników. Dbamy o to, aby serwowane potrawy były przygotowywane ze świeżych składników, sezonowych warzyw i owoców oraz najlepszej jakości mięsa. Dopełnieniem są domowe wypieki oraz aromatyczna kawa.  

Wieloosobowe konferencje czy bankiety to bardzo trudne do przygotowania, pod względem logistycznym wydarzenia. Chcemy, żeby nasi Klienci mieli pewność, że współpracują z profesjonalnym partnerem cateringowym, który zadba o komfort organizatorów i uczestników. Od początku współpracy, staramy się, aby nasz Klient czuł, że jego potrzeby są realizowane, a wybrane menu oraz aranżacja wnętrza odpowiada jego wymaganiom. Zaspokajamy zróżnicowane kulinarnie oczekiwania uczestników wydarzenia. Nasz catering jest zawsze przemyślany tak, aby każda z obecnych osób była zadowolona z przygotowanego na tę okazję menu. Jesteśmy jedną z niewielu firm w okolicach Wrocławia, która dysponuje sprzętem, który umożliwia zorganizowanie cateringu dla 50, 100, 200, 400 a nawet 1000 osób.

Szkolenie, konferencja, spotkanie biznesowe, a może bankiet firmowy? Na każdą z tych okoliczności zapewniamy profesjonalny catering dostosowany do Państwa potrzeb. Catering Restauracja Plastyczna to potrawy i obsługa na najwyższym poziomie.

Zarówno dania jak i oprawa przygotowywanego przez nas eventu są zgodne z tym, czego oczekuje od nas Klient.

Naszą dewizą jest uczciwość i rzetelność.

Kontakt