Przyjęcia Okolicznościowe 2019-03-05T14:31:02+00:00

Przyjęcia i imprezy okolicznościowe Wrocław

Wiemy, że na przygotowanie idealnego przyjęcia ma wpływ każdy szczegół. Z jednakową starannością podchodzimy do uroczystej kolacji urodzinowej, jak i hucznego wesela dla kilkuset osób. Dbamy o to, aby wystrój sali, aranżacja stołów, przygotowane przez nas potrawy, jak i obsługa były zawsze na najwyższym poziomie. 

Świadczymy usługi cateringowe podczas Chrztów, Komunii, Wesel, Jubileuszy, Wigilii, Urodzin czy Imienin. Zapewniamy, że przygotowane przez nas przyjęcia będą niezapomnianym czasem, wspominanym z uśmiechem na ustach. Cieszymy się, że możemy pomóc w organizacji najważniejszych wydarzeń w Państwa życiu.  

Dysponujemy dwoma lokalami w centrum Wrocławia przystosowanymi do różnorodnych potrzeb Gości:

Usytuowana w centrum Wrocławia Kawiarnia Akademii Sztuk Pięknych, zapewnia kameralną atmosferę w artystycznym otoczeniu.

Znajdująca się w Instytucie Informatyki przy Uniwersytecie Wrocławskim Restauracja Plastyczna zachwyci Państwa klimatycznym widokiem na Odrę.

Istnieje również możliwość wynajęcia jednej z dwóch przestronnych sal, znajdujących się w centralnej części Wrocławia. Pierwsza sale znajduje się we wrocławskim Muzeum Architektury, druga na Wydziale Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Klimatyczne przestrzenie przystosowane są do organizacji dużych przyjęć okolicznościowych czy Wesel. Dla nas liczy się komfort i wygoda Klienta.

Chcesz by Twoja uroczystość przebiegła bezproblemowo? Postaw na profesjonalistów. Od 26 lat tworzymy dla naszych klientów niepowtarzalne menu i zapewniamy fachową obsługę podczas przyjęć i imprez okolicznościowych.

Zarówno dania jak i oprawa przygotowywanego przez nas eventu są zgodne z tym, czego oczekuje od nas Klient.

Naszą dewizą jest uczciwość i rzetelność.

Kontakt